Title Image

Kontakt

Za ile?

Tak, to zależy.

Zależy, bo jeszcze nie wiem czego realnie potrzebuje Twój biznes.

 

Wdrożenie e-commerce może kosztować 14 000 zł netto, może też 39 000 zł. Landing page może 3 400 zł, albo i 9 900 zł. Integracja może kosztować 4 200 zł, a może więcej.

 

Nie bój się mojej wyceny. Otrzymujesz ją do 24 godzin od kontaktu.

Nie będę też na siłę przekonywał Cię dziesiątkami spam-maili.

 

Decyzja jest Twoja i ufam, że podejmiesz ja mądrze.

Napisz lub zadzwoń (będzie efektywniej)

Zaczekaj.

Mam odpowiedź.

Ja też będę miał kilka pytań do Ciebie. Ale zanim porozmawiamy, zobacz, jaki uroczy monolog przygotowałem – powinien pomóc w części pytań.

Jestem, jak to się ładnie mówi, T-shaped e-marketerem, z doświadczeniem w designie i e-commerce. Mam ~12 lat doświadczenia współpracy z dziesiątkami Klientów – jako specjalista lub manager – najpierw na etacie, od kilku lat prowadząc JDG. Lubię pomagać i patrzeć, jak moja praca zarabia na siebie. Wybrane realizacje znajdziesz o, tutaj.

Ile biznesów, tyle możliwości. Na ogół jednak proponuję współpracę projektową wycenianą na zasadzie płaskiej stawki. Istnieją jednak inne możliwości, a te uzgadniamy indywidualnie.
W zależności od tego, czego realnie potrzebuje Twój biznes, będzie to gwarancja na w 100% działającą usługę, wdrożenie, migrację lub Twój wysoki poziom satysfakcji. Jeśli cokolwiek pójdzie nie po myśli, umawiamy się na zwrot części zainwestowanych przez Ciebie pieniędzy.
Jeśli pracujesz na oprogramowaniu do zarządzania projektami typu Asana, Trello czy ClickUp, mogę tam na bieżąco pokazywać Tobie status prac. Jeśli nie (lub tak wolisz), będę szczegółowo raportował e-mailowo.

Prosto. Opisuję w niej co mam zrobić dla Twojego biznesu, zabezpieczając siebie oraz Ciebie. Jeśli chcesz, mogę przesłać ją Tobie do wglądu w dowolnym momencie.

Wbrew nauczaniu wybranych marketingowych guru, nie uważam, że pośpiech w podejmowaniu decyzji zakupowych jest dobry. Dlatego umowę możesz podpisać wtedy, gdy tylko będziesz chciał(a). Zrobimy to zdalnie, na przykład przez Autenti. Przeważnie czas wypowiedzenia to 1 miesiąc.